O mnie

Prywatnie
Zawsze byłem aktywny fizycznie –  porzuciłem kilkanaście lat doświadczenia w tradycyjnych sztukach walki i samoobronie na rzecz Brazylijskiego Jiu-Jitsu, które trenuję w warszawskim klubie Copacabana. W 2018 roku zostałem promowany na czarny pas przez Braulio Estimę. Od paru lat biegam – ukończyłem m.in. 4 maratony, kilka półmaratonów oraz sporo dyszek. Uwielbiam biegi z przeszkodami Spartan Race. Najbardziej ekstremalnym był 24-godzinny Ultra na Islandii oraz drugi taki 2 lata później w Szwecji

Rekordy biegowe:qq2

10 km – 44:33 (Bieg Niepodległości 2017)
21 km – 01:50 (Półmaraton Warszawski 2017)
42,195 km – 03:56 (Orlen Warsaw Marathon – debiut)

W czasie, który mi zostaje gram na basie.

Zawodowo

Moje doświadczenie kręci się wokół trzech obszarów

  • Public Relations;
  • Media, dziennikarstwo, prezenterstwo;
  • Szkolenie głosu

W liceum myślałem, że zostanę bankierem lub maklerem, ale życie na szczęście skierowało mnie na inne tory (chociaż z drugiej strony może jeździłbym już Porsche). Po przygodzie w branży IT oraz licencjacie z administracji postanowiłem coś zmienić. Jakimś cudem przeszedłem casting na prowadzącego program popularno-naukowy w TVP, którego pewnie już nikt nie pamięta („Symulator Faktu”). Następnie była ś.p. telewizja internetowa lookr.tv, w której programy zarówno prowadziłem jak i wydawałem.

Od strony PR mam doświadczenie od strony agencji w komunikacji projektów sportowych, ale nie tylko. Doświadczenie agencyjne zdobywałem przy współpracy z największymi międzynarodowymi markami takimi tak nc+/CANAL+, Huawei, Samsung, adidas, Coca-Cola, Microsoft, Uber, Powerade, Reebok, Spartan Race, Veolia. W Avant Model School prowadzę szkolenia z zakresu budowania wizerunku i marki osobistej.

Jako członek #TeamBłachowicz – mam nadzór nad aktywnościami mediowymi Jana Błachowicza – byłego mistrza świata UFC wagi półciężkiej, który jeszcze wróci na tron!

Jestem także absolwentem kierunku „Kształcenie Głosu i Mowy” – w temacie emisji głosu również mam coś do powiedzenia.